Szkolenie: Systemy wsparcia OZE - aktualizacja przepisów w nowej Ustawie z czerwca 2018

Opis szkolenia:

Szanowni Państwo,

W dniu 29 czerwca 2018 r. ustawa z dnia 7 czerwca 2018 r. o zmianie ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii została przyjęta przez Senat, podpisana przez Prezydenta i opublikowana w Dzienniku Ustaw.

W związku z tym, serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium dedykowanym przyjętej ustawie, zawierającą modyfikację obecnie obowiązujących przepisów, jak i całkowicie nowe regulacje prawne

Na seminarium zostanie przedstawiona szczegółowa analiza zmian legislacyjnych, a także ich wpływ na funkcjonowanie aukcyjnego systemu wsparcia. Nie zabraknie również czasu na rzeczową i ekspercką dyskusję o skutkach przyjętych zmian dla funkcjonowania poszczególnych technologii OZE, w kontekście regulacji wspólnotowych.

Chcąc przybliżyć Państwu zmiany ustawy o odnawialnych źródłach energii, w tym stanowisko Komisji Europejskiej oraz wynikające z niego cele i założenia przyjętej nowelizacji, zapoznać z wszelkimi procedurami, wymaganiami formalnymi związanymi z wdrożeniem i aktualnym funkcjonowaniu systemu aukcyjnego, serdecznie zapraszamy na seminarium: „Systemy wsparcia OZE - aktualizacja przepisów w nowej Ustawie z czerwca 2018”, które odbędzie się w dniu: 25 lipca 2018 r. w Warszawie.

 

Prelegent: 

  • Katarzyna Szwed-Lipińska - radca prawny, wieloletni pracownik URE, znany i ceniony ekspert ds. systemów wparcia, wykładowca Uczelni Łazarskiego - na kierunku MBA Energetyka. Znakomity praktyk, zajmujący się zawodowo zagadnieniami problemowymi objętymi tematyką seminarium. Doświadczony administratywista w obszarze stosowania przepisów prawa dotyczących szeroko rozumianego wsparcia wytwarzania energii elektrycznej w źródłach odnawialnych, w wysokosprawnej kogeneracji, a także w zakresie przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej. Aktywny uczestnik szeregu prac legislacyjnych związanych z regulacją rynków paliw i energii.

 

Data szkolenia: 25.07.2018, godziny 9.00 - 16.30.

Miejsce: Centrum szkoleniowe ul. Kasprzaka 25, Warszawa.
Dla uczestników szkolenia znajduje się na miejscu bezpłatny strzeżony parking (wjazd na nazwisko uczestnika).

Szczegółowe informacje wraz z harmonogramem i sylwetkami prelegentów:
Broszura informacyjna.

Ceny:

890 PLN + 23% VAT przy zgłoszeniu do 15.07.2018 r. –  CENA PROMOCYJNA
990 PLN + 23% VAT przy zgłoszeniu od 16.07 do 20.07.2018 r.
1290 PLN + 23% VAT przy zgłoszeniu po 20.07.2018 r.


4% rabatu od 2 osób oraz 6% od 3 osób z tej samej firmy.
Zniżki od 5 osób ustalane indywidualnie. 

Zapisy:

 tl_files/img/more.gif  Formularz restracyjny online

Wróć

Szkolenia

Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.