Koncesje i taryfy

Oferujemy pomoc merytoryczną, prawną i adminstracyjną w uzyskiwaniu wszystkich rodzajów koncesji eneregtycznych oraz taryf.

Nasz doświadczony zespół specjalistów zajmuje się prowadzeniem spraw koncesyjnych oraz taryfowych od początku do końca - od przygotowania i sprawdzenia dokumentów, po skladanie ich w Urzędzie Regulacji Energetyki, dopilnowaniu terminów i niezbędnych opłat urzędowych, aż do finałoego uzyskania koncesji.
Oferujemy również pomoc w poszczególnych etapach uzyskiwania koncesji. 

Zapewniamy:

  • Przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów do uzyskania koncesji i/lub taryfy.
  • Pełną pomoc merytoryczną 7 dni w tygodniu.
  • Prowadzenie sprawy koncesyjnej/taryfowej w Urzędzie Regulacji Energetyki w trybie znacząco szybszym niż standardowy (nasi pracownicy codziennie znajdują się w URE, wszystkie dokumenty zawozimy osobiście, ewentualne błędy i potrzeby korekt są uzupełniane na bierząco.
  • Przygotowanie biznesplanu ściśle według wymagań URE.

Doświadczenie i skuteczność: 

Nasza firma przeprowadziła już sprawy koncesyjne oraz taryfowe zarówno dla nowopowstających firm, małych i średnich firm będących na rynku lub przebranżowujących się, jak i koncesji na potrzeby ponadmiliardowej inwestycji energetycznej.
W każdym przypadku koncesja/taryfa została uzyskana z pełwnym zadowoleniem klienta z trybu współpracy oraz czasu trwania procedury (listy referencyjne udostępniamy na życzenie). Nasz zespół ekspertów zawsze działa dynamicznie i z pełnym zaangażowaniem.

W przypadku zinateresowania poprowadzenia sprawy koncesyjnej, zapraszamy do kontaktu.

Handel firmami posiadającymi koncesje

Oferujemy również mozliwość kupna zarejestrowanej firmy posiadającej gotową koncesję, mającej załatwione już wszystkie formalności. Bez zbędnego oczekiwania i żmudnego przygotowywania dokumentacji. 

Zapraszamy też do kontaktu podmioty poszukujące kupców na firmy z koncesjami, pomagamy w ich sprzedaży naszym klientom i partnerom.

W przypadku zainteresowania kupnem lub sprzedażą firmy posiadającej koncesję, zapraszamy do kontaktu.

Szkolenia

Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.